رفتن به محتوای اصلی
معامله گر فلزات گرانبها Apmex بیت کوین را برای خرید می پذیرد

معامله گر فلزات گرانبها Apmex بیت کوین را برای خرید می پذیرد

کاربران بیت کوین حالا می توانند انواع مختلفی از فلزات گرانبها، زر، شمش، سکه و محصولات تزئینی را ازمعامله گر فلزات گرانبها Apmex به صورت آنلاین خریداری کننداین شرکت تایید کرد که در ۸ دسامبر موافقت خود را برای استفاده از بیت کوین اعلام کرده است و آنها برای استفاده از ارز رمزها خوشحال هستند.

شرکت Apmex خوش نام ترین فروشنده آنلاین فلزات گرانبها است که از آغاز فعالیت خود در سال ۱۹۹۹ میلیاردها دلار ارزش داشته است.  این شرکت توسط اسکات توماس تاسیس شده است. در زمانی که او این شرکت را ثبت کرد نام آن American Precious Metals Exchange بود که در سال ۲۰۰۴ نام آن به Apmex کوتاه شد. وب سایت شرکت میگوید که آنها از بیش از ۱۰،۰۰۰ محصول از فلزات گرانبها را از مجموعه وسیعی از ضرابخانه ها ارائه می دهند.

در حال حاضر با کمک Bitpay، این شرکت به مشتریان اجازه می دهد تا از بیتکوین برای خرید طلا، نقره و دیگر فلزات استفاده کنند.

شرکت Apmex: خریداران از این پس می توانند بوسیله بیت کوین در هرزمانی و از هر جایی همانند استفاده از کارتهای اعتباری خرید کنند.

سفارشات بین المللی به طور قابل توجهی ساده تر می شوند، چرا که بدون نیاز به تبدیل واحدهای پولی، ارز رمزهایی همانند بیت کوین در سراسر جهان پذیرفته می شوند. همچنین بسیاری از مشتریان ترجیح می دهند اطلاعات جابهجایی پولی آنها مخفی باقی بماند که توسط فناوری زنجیره بلاک برای مشتریان تامین شده است.

برای مدت محدود Apmex برنامه ۴٪ تخفیف برای پرداخت هایی که از طریق بیت کوین انجام می شود را اجرا میکند.

این شرکت اعلام کرده که خریدهایی که با بیت کوین انجام می شود یک روز کاری پس از تایید تراکنش در زنجیره بلاک (Blockchain) برای تحویل اقدام می شوند. علاوه برآن، شرکت اعلام کرده که کلیه سفارشاتی که با بیت کوین پرداخت شوند شامل ۴٪ تخفیف می شوند که به طور معمول این تخفیف برای تراکنش های سیمی (wire transfer) در نظر گرفته می شود.

 

شرکت Apmex در پستی که در بلاگ خود گذاشته میگوید: همانطور که بیت کوین بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان یک سیستم پرداخت مورد قبول واقع می شود. ما با خوشحالی این رمز ارز را برای خرید طلا، نقره و دیگر فلزات گرانبها با کمک ‌Bitpay در وب سایتمان استفاده کردیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *