رفتن به محتوای اصلی
ریپل ادعا کرد در سال ۲۰۱۸ سه شرکت بزرگ انتقال پول از ریپل استفاده خواهند کرد

ریپل ادعا کرد در سال ۲۰۱۸ سه شرکت بزرگ انتقال پول از ریپل استفاده خواهند کرد

ریپل طی توئیتی جنجالی اعلام کرد در سال ۲۰۱۸ میلادی سه شرکت از پنج شرکت بزرگ انتقال پول در جهان، در سیستم مالی خود از این ارز دیجیتال بهره خواهند گرفت.

در این توئیت ریپل نامی از این سه شرکت نبرده است اما به موضوع پیشی گرفتن ریپل از اتریوم به عنوان دومین ارز دیجیتال ارزشمند حال حاضر، اشاره کرده است.

این توئیت در حالی مطرح شد که عده‌‌ای از ریپل به دلیل عدم شفافیت در صحبت‌هایش درباره توکن‌هایش انتقاد می‌کنند.

پاره‌ای از این انتقادات به خاطر استفاده تعداد زیادی از موسسات مالی از پلتفرم xCurrent بود، یک پلتفرم پیام‌رسانی که بخشی از سرمایه‌ آن را به ریپل نسبت می‌دهند.

تنها، شرکت مکزیکی “کیولکس” به طور رسمی اعلام کرده بود که از ریپل به منظور انتقال پول‌ برون‌مرزی بهره خواهد گرفت.

ولی در این توئیت ریپل، نائب رئیس بخش محصولات ریپل؛ “اشیش بیرلا” اعلام کرد که شرکت‌های بیشتری از ریپل استفاده خواهند کرد.

“برد گارلینگ هاوس”در یک توئیت دیگر، در پاسخ به مقاله نیویورک تایمز که استفاده از ریپل را زیر سوال برده بود و به منظور نفی محتوای این مقاله از به اشتراک‌گذاری نقطه نظرات بانک‌هایی استفاده کرد که پیش‌تر در پرداخت‌های خود از ریپل بهره گرفته بودند.

وی در توئیتی درباره محصول xRapid گفت:

“در ماه‌های گذشته با بانک‌ها و پرداخت‌کننده‌های دیگری صحبت‌هایی داشته‌ام، آن‌ها قطع به یقین برای استفاده از xRapid (محصولی تغییرپذیر به پول ما) در بخش‌های حساس برنامه‌هایی دارند”.

با وجود اینکه قیمت ریپل نزدیک به چهار دلار هم رفت ولی با بیانیه coinbase مبنی بر عدم افزودن این ارز دیجیتال، قیمت ریپل با کاهش مواجه شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *