رفتن به محتوای اصلی
اتریوم در صدر ارزهای دیجیتال جهان

اتریوم در صدر ارزهای دیجیتال جهان

اتریوم از دیدگاه کارشناسان ارز دیجیتال چین برترین ارز شناخته شد. به گزارش CEN، کارشناسان حوزه ارزهای دیجیتال وزارت فناوری اطلاعات چین پنج ارز دیجیتال برتر کشور چین را معرفی کردند: اتریوم، استیم، لیسک، NEO و کومودو.

رتبه بندی بلاکچین‌های عمومی توسط وزارت فناوری اطلاعات چین منتشرشده و از میان بیست‌وهشت ارز مورد برسی، اتریوم مقام اول را به خود اختصاص داده است. خبر انتشار این رده‌بندی در کنفرانس پکن مطرح شد.

بنا بر گزارش‌ها قرار است تا کارهای مشابه دیگری نیز انجام شود و دارایی‌های دیجیتال بیشتری نیز مورد برسی قرار گیرند. به گفته این خبرگزاری کارشناسان و صاحب‌نظران طراز اول حوزه کریپتو مسئول رتبه‌بندی این ارزها بودند و در برسی های خود سه عامل تکنولوژی، کاربرد و نوآوری را در نظر داشته‌اند.

در این میان اتریوم با کسب بالاترین امتیاز از میان فاکتورهای اشاره‌شده توانست در دومین رتبه‌بندی معتبر مقام اول را از آن خود نماید. از دلایلی که بیت کوین به چنین مقامی رسید، نقص در فاکتورهای تکنولوژی و زمینه‌های کاربردی عنوان‌ شده است.

CEN دراین‌باره نوشت:

“نتایج نشان می‌دهند که نسل دوم بلاک چین، این اتریوم است که سرآمد بقیه است”.

کاربران در توییتر اقدام به اعتراض به نتیجه این رده‌بندی کردند. چندی پیش نیز کاربران به رتبه بندی Weiss اعتراض داشتند. Weiss به بیت کوین نمره C+ داده بود که نمره ضعیفی به شمار میرود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *